Tip jak si sami vytvoříte profesionální vizitky

Pro ty z vás, kteří si chtějí sami navrhnout design vizitek a přitom ušetřit za placené služby grafického zpracování vizitek je určen vizitkový software BusinessCards MX (pro Windows 2000/XP/Vista/7/8).

Jde o program, který vám pomůže s tvorbou dobře vypadajících vizitek. BusinessCards MX lze ze stránek výrobce stáhnout zdarma ve zkušební verzi, která je plně v češtině, takže s jejím používáním nebude mít problém ani člověk nepříliš znalý cizích jazyků.
Ovládání programu na vizitky je vytvořeno takovým způsobem, že i začátečník nemá s obsluhou programu žádné problémy. Postup při navrhování vizitek spočívá ve výběru hotových objektů, které jsou součástí programu, např. text, kliparty, loga, obrázky a pozadí a jejich následném rozmístění v navrhované vizitce.

velký výběr pro každého ze stovek šablon vizitekProgram používá šablony vizitek, které si můžete buď připravit sami, nebo vybrat z těch, které pro vás připravili tvůrci programu. Některé šablony na vizitky si můžete stáhnout zdarma z internetu.

Zkušební verzi programu nechybí žádné vychytávky pro snadnou tvorbu vizitek, jen ji nelze použít pro tisk vizitek. Pokusíte-li se ve zkušební verzi vytisknout vizitky (či vyexportovat data), zjistíte, že výstup má v sobě nápis “ Business cards MX – demo“.  Odstranit jej lze jen zakoupením plné verze (pokud si chcete vizitky tisknout sami), nebo objednáním tisku vizitek u nás.

snadná tvorba vizitek pro každého

Není ale žádný problém zaslat nám k tisku vizitek data vytvořená ve zkušební verzi BusinessCards MX a my vám vizitky vyrobíme bez vodoznaků. Samozřejmě pokud si budete vizitky chtít tisknout sami, nezbývá než si koupit plnou verzi programu za pár stovek. Osobně bych vám doporučil uvažovat o plné komerční verzi BusinessCards MX Extended spíše z důvodu přítomnosti 1100 šablon vizitek, které pro vás připravili profesionální grafici a které vám mohou ušetřit spoustu času při navrhování vlastních vizitek.

Pro objednání výroby vizitek stačí zaslat objednávku na mail: info@tiskvizitek.info spolu s daty ve formátu bcw (menu „Soubor“, položka „Uložit jako“) a také s náhledem pro kontrolu vzhledu vizitky ve formátu jpeg (menu „Soubor“, položka „Export“ – „600 DPI“).

 


Napsat komentář

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.

    Vaše jméno (vyžadováno)

    Váš email (vyžadováno)

    Vaše zpráva (vyžadováno)

    Kontrolní otázka: